sobota, 28 maja 2011

Eco Toys

Papierowe zabawki to ekologiczne oraz bezpieczne tekturowe zabawki. 
Złóż – Pomaluj – Baw się.
Zabawa rozpoczyna się po otwarciu pudełek  z tekturowymi elementami, które po złożeniu  zamienia się w przestrzenny model. Złożony model zachęca do plastycznej twórczości i stymuluje kreatywne myślenie. Malowanie i dekorowanie zapewnia godziny wspaniałej zabawy rozwijając jednocześnie zdolności artystyczne i sprawność manualną dziecka. Jakość i bezpieczeństwo Zastosowanie "bezpiecznych krawędzi" chroni najmłodszych przed skaleczeniem. Tektura ulega pełnej biodegradacji i recyklingowi. Papierowe zabawki pomogą rozbudzić w dzieciach świadomość ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za ochronę Środowiska Naturalnego. Upewnij się, że i Ty dbasz o Środowisko Naturalne, gdyż od nas wszystkich zależy w jakim stanie pozostawimy naszą Planetę przyszłym pokoleniom.


Zestaw składa się z z trzech tekturowych modeli zwierząt leśnych: lisa, niedźwiedzia oraz jelenia. W każdym pudełku znajduję się instrukcja składania zabawki. Do zestawu należy także książka z informacjami o ekologicznych zabawkach.

Paper toys are clean and safe cardboard toys.
Make - Paint - Have fun
Fun starts after opening the cardboard boxes with elements which. Complex model encourages artistic creativity and stimulates creative thinking. Painting and Decorating provides hours of fun while developing artistic skills and manual dexterity of the child. Application of Quality and Safety "safe edge" to protect the youngest from injury. Cardboard is fully biodegradable and recyclable. Paper toy will help to awaken in children a sense of environmental awareness and responsibility to protect the Environment.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz